rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

Termín realizace: listopad 2010 - červen 2011

Cena zakázky: 10 - 20mil Kč

Místo: České Budějovice

Investor: soukromý investor

Generální dodavatel stavby: Swietelsky stavební s.r.o.

 

Profese realizované naší společností: vytápění a zdravotní instalace

Profese zajišťované naší společností:


Popis: Bytový dům Staroměstská "Za Perlou" se 114 bytovými jednotkami byl pro naší společnost největším bytovým domem v posledních letech, jenž jsme realizovaci. Naše dodávka vytápění byla opět komplexní, v tomto projektu od zhotovení výměníkové stanice až po finální vytápění jednotlivých bytů, pomocí radiátorů a podlahového vytápění. Při dodávce a montáži zdravotních instalací jsme v plné míře vycházeli vstříc novým majitelům bytů a dělali změny v koupelnách dle jejich přání.
www: 

Investice: 10 - 20mil Kč
Datum realizace: 2011

Galerie

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png