https://www.traditionrolex.com/13 Rekonstrukce rozvodů v nemocnici | DIM České Budějovice
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

Termín realizace: březen 2009 - únor 2010

Cena zakázky: do 5mil Kč

Místo: České Budějovice

Investor: Nemocnice České Budějovice

Generální dodavatel stavby: MANE Stavební s.r.o.

 

Profese realizované naší společností: vytápění

 

Popis: Pro nejlepší nemocnici roku 2015 - Nemocnici České Budějovice jsme společně s generálním dodavatelem stavby firmou MANE realizovali rekonstrukci Dětského pavilonu. Naší dodávkou byl kompletní systém vytápění - od teplovodní přípojky objektu, přes předávací stanici, připojení vzduchotechnických jednotek až po potrubní rozvody a běžné i hygienické radiátory vytápějící operační sály, vyšetřovny, pokoje, společné prostory a hygienická zařízení.

www: http://www.nemcb.cz/ 

Investice: do 5mil Kč
Datum realizace: 2009

Galerie

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13