https://www.traditionrolex.com/13 Rekonstrukce vytápění | DIM České Budějovice
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

Termín realizace: květen – září 2014

Cena zakázky: 10 - 20mil Kč

Místo: České Budějovice

Investor: Mondi Bupak s.r.o.

Generální dodavatel stavby: D.I.M. spol. s r.o.

 

Profese realizované naší společností: projekční práce, vytápění, vytápění - výměníková stanice, parovodní přípojky, zdravotní instalace, zámečnické konstrukce

Profese zajišťované naší společností: vzduchotechnika, měření a regulace

 

Popis: Přední výrobce vysoce kvalitních kartonů z vlnité lepenky s dlouholetou tradicí společnost Mondi Bupak si vybrala naši společnost nejdříve jako tvůrce projektové dokumentace a následně pro rekonstrukci kompletního vytápění všech výrobních prostor. Rekonstrukce vytápění obsahovala mj. zcela novou výměníkovou stanici. Při výměně starých rozvodů za nové vč. montáže vytápěcích jednotek byl kladen obrovský důraz na dodržování BOZP s ohledem na zachování výroby a nebezpečí vzniku požáru při svařování v prostorách, kde je hlavním produktem papír. 

www: http://mondijobs.cz

Investice: 10 - 20mil Kč
Datum realizace: 2014

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13