https://www.traditionrolex.com/13 Vytápění průmyslových hal, průmyslové vytápění, průmyslové chlazení
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

 

VYTÁPĚNÍ

Pro průmyslové a občanské stavby projektujeme celý vytápěcí systém včetně plynových, nebo parovodních přípojek. Zajistíme nutná stavební povolení a následně provedeme realizaci nové kotelny, výměníkové stanice a dalších tepelných zdrojů. Postaráme se o rozvedení tepla potrubím až k Vašim radiátorům. Nakonec provedeme také všechny potřebné zkoušky, systém zregulujeme a zaškolíme obsluhu. Samozřejmostí je zajištění záručního a pozáručního servisu a veškeré revize, které stejně jako montáž provádí naši kmenoví zaměstnanci.

CHLAZENÍ

Vedle vytápění nabízíme také realizace chlazení u průmyslových a občanských budov. Naše služby jsou komplexní od zajištění stavebního povolení až po provedení realizace našimi kmenovými zaměstnanci. Při instalaci chladící jednotky propojíme potrubím rozvody chladící vody s prvky, které chceme chladit. Těmi mohou být výrobní linky, lisy, ale také jednotky pro chlazení místností a stěnová chlazení. Samozřejmostí je příprava veškerých podkladů ke kolaudaci, kterou také můžeme zajistit místo Vás. Využít můžete zprostředkování záručního a pozáručního servisu průmyslového chlazení, který provádí naši ověření subdodavatelé.

ROZVODY STLAČENÉHO VZDUCHu

Prvním krokem při realizaci rozvodů stlačeného vzduchu je vytvoření projektu. Poté zajistíme vyřízení stavebního povolení a naistalujeme zvolený kompresor, od kterého vedeme rozvod stlačeného vzduchu do dílny, k výrobní lince nebo ke stroji prostřednictvím ocelového, plastového nebo hliníkového potrubí. Po provedení zkoušek, zregulování systému a zaškolení obsluhy připravíme veškeré podklady pro kolaudaci. Nutno dodat, že veškeré činnosti provádí naši kmenoví zaměstnanci. Dle Vašeho přání se můžeme postarat i o pravidelný záruční a pozáruční servis, který zprostředkujeme skrze naše ověřené subdodavatele. 

PLYNY

Naše společnost také kompletně zabezpečuje rozvod a revize plynu. Služba zahrnuje vyprojektování, zajistění stavebního povolení, vybudování redukční nebo plynoměrné stanice s hlavním uzávěrem plynu. Od této stanice pomocí ocelového nebo měděného potrubí rozvedeme plyn až k odběrnému místu a provedeme požadované zkoušky včetně zaškolení personálu. Připravíme Vám veškeré podklady potřebné pro kolaudaci a postaráme se i o pravidelný servis a revize plynových kotlů

ZDRAVOTNÍ INSTALACE

Pod zdravotní instalace u nás spadají rozvody vody a kanalizace včetně montáže koupelen. Zajistíme kompletní práce v oblasti vodovodů a kanalizací od vyprojektování až po samotnou realizaci. Zakládáme ležaté kanalizace, lapače tuků a olejů, venkovní revizní a vodoměrné šachty. Dále vykonáváme instalace odvodnění plochých střech, rozvody spotřební a požární vody. V neposlední řadě osazujeme vpustě, toalety, pisoáry, vany, sprchové kouty a baterie. Po realizaci provedeme veškeré zkoušky včetně zaškolení a připravíme podklady pro kolaudaci. Samozřejmostí je pravidelný záruční i pozáruční servis.

OD PROJEKTU AŽ PO REALIZACI

Projekt    Instalace   Kolaudace    Servis

Projekt

Vytvoříme projekt přesně na míru a zajistíme stavební povolení.

Instalace

Provedeme řádnou instalaci, potřebné zkoušky a zaškolení obsluhy.

Kolaudace

Připravíme veškeré podklady pro kolaudaci, též není problém samotnou kolaudaci zprostředkovat.

Servis

V neposlední řadě se postaráme o pravidelný záruční i pozáruční servis a veškeré revize. 

 

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13