https://www.traditionrolex.com/13 Vytápění domu, vytápění rodinného domu | DIM České Budějovice
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

 

VYTÁPĚNÍ

V oblasti vytápění domu nabízíme komplexní služby zahrnující vypracování projektu, zajištění stavebního povolení, až po samotnou realizaci vytápění našimi kmenovými zaměstnanci. Od tepelného zdroje, kterým může být plynový kotel či kotel na tuhá paliva, tepelné čerpadlo, solární panely a další, rozvedeme teplo potrubím až k radiátorům, do podlahového vytápění, k podlahovým konvektorům nebo vzduchotechnickým jednotkám. Po provedení potřebných zkoušek systém vytápění zregulujeme a zaškolíme Vás v jeho ovládání. Samozřejmostí je zabezpečení veškerých podkladů potřebných ke kolaudaci a pravidelný záruční a pozáruční servis. 

PLYNY

Rozvody a revize plynu v bytových i rodinných domech zajišťujeme od vyprojektování, až po samotné realizace. Poté co zajistíme stavební povolení, vybudujeme plynoměrnou stanici s hlavním uzávěrem plynu, od které přivedeme plyn až ke kotli. Veškeré činnosti spojené s montáží v rámci domovních rozvodů plynu provádí naši kmenoví zaměstnanci, kteří se mohou postarat i o pravidelný servis a revize plynových kotlů.

ZDRAVOTNÍ INSTALACE

Zdravotní instalace u rodinných a bytových domů obsahují veškeré práce týkající se vodovodů a kanalizací včetně montáže koupelen. Zakládáme vodovodní, splaškové, dešťové a ležaté kanalizace, venkovní revizní a vodoměrné šachty nebo odvodňujeme ploché střechy domů. Jsme také schopni osadit vpustě, toalety, pisoáry, vany, sprchové kouty a baterie. Po realizaci provedeme veškeré zkoušky a připravíme podklady pro kolaudaci. Samozřejmostí je pravidelný záruční i pozáruční servis.

OD PROJEKTU AŽ PO REALIZACI  

Projekt    Instalace   Kolaudace    Servis

Projekt

Vytvoříme projekt vytápění domu přesně na míru a zajistíme stavební povolení.

Instalace

Provedeme řádnou instalaci, potřebné zkoušky a zaškolení obsluhy.

Kolaudace

Připravíme veškeré podklady pro kolaudaci, též není problém samotnou kolaudaci zprostředkovat.

Servis

V neposlední řadě se postaráme o pravidelný záruční i pozáruční servis a veškeré revize. 

 

 

 

 

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13