https://www.traditionrolex.com/13 Plynoinstalace České Budějovice | DIM České Budějovice
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

Termín realizace: červen 2009 - duben 2010

Cena zakázky: nad 20mil Kč

Místo: Hluboká nad Vltavou u Českých Budějovic

Investor: RRC Hluboká nad Vltavou

Generální dodavatel stavby: Hochtief CZ a.s.

 

Profese realizované naší společností: vytápění, chlazení, plynoinstalace a zdravotní instalace

Profese zajišťované naší společností: 

 Popis: Na výstavbě jednoho z nejmodernějších hotelů na jihu Čech nedaleko města České Budějovice, ve kterém nalezte 34 pokojů, restauraci, lékařskou kliniku zaměřenou na zdraví a krásu, fitness a sály na spinning, wellnes se saunami, bazénem a lázeňskými procedury, jsme se podíleli komplexní dodávkou vytápění - od regulační stanice plynu, přivedení plynu do kotelny, vybavením kotelny, přes rozvody, až po zajištění tepla ve všech prostorách objektu (prostřednictví radiátorů, podstropních fancoilových jednotek, podlahových konvektorů nebo podlahového vytápění). Stejně ucelené byly i naše dodávky a montáže chlazení, plynoinstalací a zdravotních instalací, při nichž jsme montovali ty nejnovější masážní vany, sprchy a ostatní zařizovací předměty. Pro RRC Hluboká provádíme pravidelné preventivní kontroly, servis a revize nainstalovaného zařízení. 

www: http://www.rrc-hluboka.com/ 

Investice: nad 20mil Kč
Datum realizace: 2010

Galerie

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13