https://www.traditionrolex.com/13 Servis kotlů Brötje | DIM České Budějovice
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

Při vývoji a inovaci svých kotlů klade firma BRÖTJE důraz na to, aby představovaly moderní vytápění. Počítá s nižšími náklady za energie a je zároveň ekologické, zvlášť efektivní je kombinace kotle a solární techniky. Kotle jsou testovány podle přísné podnikové normy a náročných jakostních podmínek. Již při jejich vývoji je kladen důraz na nejvyšší kvalitu jednotlivých komponentů, které jsou neustále kontrolovány během výrobního procesu až po výstupní kontrolu.

Není rozhodující, zda plánujete novou výstavbu, rekonstrukci či modernizaci, zda upřednostňujete radiátory či podlahové vytápění. Vždy je však podstatné, že tepelnou pohodu a komfort teplé vody můžete získat moderněji, úsporněji a zároveň ekologičtěji, což vám s kotli BRÖTJE zcela jistě zaručíme. 

Pořídili jste si výkonný kotel BRÖTJE a potřebujete zajistit pravidelný servis? Obraťte se na společnost DIM spol. s r.o., která zajišťuje nejen dodávku včetně zprovoznění, ale také servisní prohlídky, záruční a pozáruční servis kotle BRÖTJE.

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13