https://www.traditionrolex.com/13 Servis plynových kotlů VIADRUS | DIM České Budějovice
rychlá poptávka:+420 387 310 255
servis kotlů:+420 387 428 702

Společnost VIADRUS byla založena v roce 1888 a od té doby vyrábí zboží, které nabízí vysokou kvalitu a spolehlivost. Dlouhá životnost výrobků VIADRUS je zaručena dlouholetými zkušenostmi a neustálými inovacemi v oblasti tepelné techniky.
VIADRUS vyrábí kromě plynových kotlů také litinové radiátory, litinové kotle na tuhá paliva, olejová kotle, krbová a peletová kamna. Společnost DIM spol. s r.o. jako certifikovaný partner spolupracuje s výrobní firmou VIADRUS. DIM dodává a provádí servis plynových kotlů VIADRUS, zajišťuje také prodej náhradních dílů a poradenskou činnost. 

loga.png

Jak Vám můžeme pomoci?

Máte zájem o zprovoznění, opravu či pravidelný
servis kotle?

přejděte na servisní formulář:

Servisní formulář

PŘEJETE SI CENOVOU NABÍDKU NEBO VÍCE INFORMACÍ O NAŠICH SLUŽBÁCH?
DOMLUVME SI SCHŮZKU!

Dobrý den, jmenuji se a rád bych se s vámi setkal ohledně ........................................................................................................................................................................ ........................................................................................................................................................................ Ideální termín schůzky by pro mě byl Potvrďte mi prosím schůzku na nebo se se mnou spojte telefonicky na čísle
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

DIM - teplo vašeho domova

Jak z názvu firmy vyplývá, firma se zabývá především a výhradně pracemi, které zajišťují výrobu, dopravu a spotřebu tepla v různých aplikacích a formách. Zkratka v názvu společnosti je zkratkou nosného programu firmy, což je dodávka, inženýring a montáž tepelné techniky.

Vzhledem k tomu, že základním a určujícím směrem rozvoje firmy je kvalita, plnění smluvních termínů a v neposlední řadě i snaha o komplexní zajišťování dodávek zařízení, včetně navazujících řemesel, rozšířili jsme vlastními pracovníky zajišťované služby i o zdravotní instalaci, plynoinstalace a zámečnické práce. V případě realizace prací jiných řemesel (MaR + EI, vzduchotechnika) zajišťujeme tyto svými osvědčenými dodavateli, se kterými spolupracujeme již několik let.

Náš kamenný obchod najdete přímo v areálu sídla společnosti D.I.M. spol. s r.o. v Českých Budějovicích.

dim-head-office.png

D.I.M. spol. s r. o.

  • A. Trägera 91, 370 10
  • České Budějovice
  • IČO: 15769062
  • DIČ: CZ15769062
Ukázat na mapě

Jsme členy

hospodarska komora.png cech topenaru a instalateru.png
https://www.traditionrolex.com/13